top of page

Risinājums:

Esošās ventilācijas sistēmas automatizācija, aprīkojot ar telpu CO2 un temperatūras kontroles sistēmu, pieplūdes un nosūces ventilatoru proporcionālu regulēšanu un vadības iespējām no vairākām vietām ēkā.

pecolli3.PNG

Iluzionisma teātris /

muzejs Mystero

"No sirds pateicamies par atbalstu Iluzionisma teātrim Mystero. Jūsu uzņēmuma lielums ir Jūsu profesionalitātē, atbildībā, entuziasmā, inovācijās un patiesas sirds lielumā. Latvija ir ieguvēja, ka Jūs esat! Paldies!"

Dace Pecolli

Golfs.PNG

Jūrmalas golfa klubs

Risinājums:

Tika izbūvēta BMS sistēma, izmantojot Global Control 5  risinājumus: ventilācijas, apkures, kondicionēšanas vadība, trešo sistēmu monitorings un skaitītāju nolasīšana; kā arī viesnīcas numuriņu vadības sistēma, kas balstīta uz Interel risinājumiem. Numuriņos tiek vadīts apgaismojums, apkure un kondicionēšana, tiek nodrošināta apkopējas izsaukšanas funkcija un zvana poga numuriņā, kas ir apvienota vienotā vizualizācijas sistēmā.

Iegūta 3.vieta valsts mēroga skatē "Gada labākā būve Latvijā 2018", nominācijā" Koka būves"

Vairāk informācijas šeit

Ilgstoša sadarbība, kuras ietvaros piegādājam un komplektējam automātikas vadības sadalnes ēku automātikas vadības sistēmām SIA KUBUM izbūvētajos projektos.

"SIA HATFAM piegādātās iekārtas un sistēmas, kā arī to dokumentācija, izstrādātas kvalitatīvi, ne pasūtītājiem, ne būvuzraugiem pretenziju nav bijis. Apliecinu SIA HATFAM darbinieku augsto profesionalitāti un rekomendēju kā uzticamu un drošu sadarbības partneri."

Andris Butrims

kubum_edited.png

SIA KUBUM

bottom of page